Warunki dostawy

Wysyłka towaru następuje po opłaceniu zamówienia w przypadku wybrania formy przedpłaty lub w przypadku paczek pobraniowych w momencie dostępności zamówionych produktów.

Zamówienia wysyłane są przez nas tylko raz w tygodniu-w środy do godz. 11.00 tak aby następnego dnia zamówienie do Państwa dotarło (gdyby z powodu przyczyn losowych dzień wysyłki miał ulec zmianie, skontaktujemy się z Państwem w celu poinformowania o obecnym statusie realizacji zamówienia). Zamówienia złożone do godz. 21:00 we wtorek zostaną wysłane w środę. Wysyłka odbywa się tylko raz w tygodniu z powodu ograniczonych możliwości jakie posiadamy oraz wielkości działalności jaką prowadzimy.

Właściwa produkcja oraz wędzenie naszych wyrobów odbywa się w dniach poniedziałek-środa, natomiast przygotowanie surowych mięs rozpoczynamy 4-5 dni wcześniej. W przypadku gdyby mieli Państwo szczególne życzenia odnośnie zamawianych towarów ( wielkość, długość, grubość) prosimy się z nami skontaktować około 7 dni przed wysyłką wtedy na etapie przygotowywanie mięsa jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom.

Produkty przez nas wysyłane najpierw są odpowiednio chłodzone a następnie pakowane próżniowo, w przypadku gdy na dworze panują temperatury powyżej 20 stopni, wnętrze pudełka wykładamy styropianem w celu ochrony przed ciepłem, dodatkowo do wnętrza pudełka wkładamy zamrożoną butelkę z wodą, która pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury. W przypadku temperatur poniżej 20 stopni, do przesyłki w zupełności wystarczy zapakowanie próżniowo produktów i umieszczenie ich w samym pudełku, aczkolwiek gdyby klient sobię zażyczył możemy również zabezpieczyć produkty styropianem.

Dlatego jeśli mają Państwo jakieś szczególne wytyczne lub życzenia odnośnie wysyłanego zamówienia prosimy się z nami skontaktować po dokonaniu zakupów lub w trakcie (uzupełniając odnośnik "uwagi" podczas uzupełniania danych do zamówienia).

 

Istnieje możliwość wysyłki zagranicę do Państw ościennych, ale prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia kosztów przesyłki.

Boże Narodzenie 2018

INFORMACJA!
Klientów zainteresowanych dokonaniem zakupów na Święta Bożego Narodzenia, prosimy o składanie zamówień najpóźniej do środy 12 grudnia. Wysyłka zamówionych produktów odbędzie się we wtorek 18 grudnia. Prosimy również o informację, czy dane zamówienie ma być zrealizowane w najbliższym terminie czy też ma być traktowane jako świąteczne. Dzięki temu unikniemy niedomówień, gdyż cały czas prowadzimy cotygodniową sprzedaż.
Kolejna wysyłka po Świętach będzie realizowana dopiero w środę 9 stycznia- w dniach 22 grudnia-3 stycznia mamy wolne.

Polecamy

Rabaty/ Zniżki

W przypadku chęci dokonania zakupów których łączna wartość przekracza 250 zł prosimy o wcześniejszy kontakt w celu uzyskania rabatu bądź zmodyfikowania cen poszczególnych produktów

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie