O nas

Jesteśmy małą firmą rodzinną (manufaktura-nie posiadamy rozbudowanej linii produkcyjnej jedynie podstawowe i niezbędne maszyny+ ręce i chęci do pracy) zajmującą się produkcją tradycyjnych wyrobów wędliniarskich -nie zatrudniamy osób z zewnątrz dzięki temu w 100% kontrolujemy cały proces produkcji oraz jakość wytwarzanych przez nas wyrobów. Produkty nasze wytwarzane są zgodnie z recepturami stosowanymi przez nasze mamy i babcie, nasze produktu są w 100% wolne od dodatków chemicznych. Jeden z naszych produktów zdobył nagrodę "Perła" w 2009 roku, mamy również wpisane dwa produkty na listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa (linki do produktów znajdują się w zakładce "Zobacz to"). Produkty nasze wędzone są dymem z drzew liściastych w wędzarni wykonanej z drewna na którą dostaliśmy specjalne pozwolenie (zdjecie pojawia się na głównej stronie) z Ministerstwa Rolnictwa, w skład naszych produktów wchodzą sól oraz wyłącznie naturalne przyprawy i zioła.

Jeśli byliby Państwo zainteresowani zaczęrpnięciem większej ilości informacji o naszej działalności, przedstawieniem stosownych dokomuntów, osiągnięć lub nawiązaniem współpracy to zapraszamy do kontaktowania się z nami, jesteśmy otwarci na wszelkie kontakty z klientami:)


Nasze hasła przewodnie to:

Tradycja - wiemy, że to wartość którą trzeba kultywować nie tylko w sferze duchowej ale i cielesnej- pokarmy.

 

Jakość- dobre mięso i tradycyjna receptura gwarantuje sukces, dodatki chemiczne są nam obce, tylko mięso z małej ubojni pozyskiwane od lokalnych rolników oraz same naturalne przyprawy i zioła dają produkt najlepszej jakości.Zaufanie - tylko dzięki wzajemnemu zrozumieniu można budować długotrwałe, dobre kontakty z wzajemną korzyścią dla obu stron.Komfortowa obsługa Klienta - to główny cel naszych codziennych działań bo zadowolony Klient to źródło naszej wewnętrznej satysfakcji.Radość tworzenia - dbamy o naszych Klientów i z myślą o nich tworzymy najlepsze produkty, nasze zajęcie to nie praca, to kultywowanie tradycji przekazywanej z pokolenia na pokolenia na naszych ziemiach, tworząc nasze wyroby w swoisty sposób nawiązujemy do pozostawionej nam spuźcizny.

Zapraszamy do Współpracy.

Wielkanoc 2019

INFORMACJA!
Klientów zainteresowanych dokonaniem zakupów na Święta Wielkiej Nocy, prosimy o składanie zamówień najpóźniej do środy 10 kwietnia. Wysyłka zamówionych produktów odbędzie się we wtorek 16 kwietnia. Prosimy również o informację, czy dane zamówienie ma być zrealizowane w najbliższym terminie, czy też ma być traktowane jako świąteczne. Dzięki temu unikniemy niedomówień, gdyż cały czas prowadzimy cotygodniową sprzedaż.
Kolejna wysyłka po Świętach będzie realizowana dopiero w środę 9 maja- z uwagi na okres po świąteczny oraz niekorzystne ułożenie weekendu majowego.

Polecamy

Rabaty/ Zniżki

W przypadku chęci dokonania zakupów których łączna wartość przekracza 250 zł prosimy o wcześniejszy kontakt w celu uzyskania rabatu bądź zmodyfikowania cen poszczególnych produktów

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie